Call to us +48605110105

Zamknij (x)

Jak wybrać dywan do pokoju dziecka?

Wystarczy skupić się na tym co ważne. Znaleźć detale, dekoracje i ozdoby, które stworzą cudowną atmosferę w domowej przestrzeni. Postaw na minimalizm i praktyczność przedmiotów. Sztuką łączenia funkcjonalności z oryginalnym designem mogą poszczycić się tylko wybitni projektanci.

Funkcjonalne dywany idealnym dodatkiem na taras

Dywan zewnętrzny, czy to się sprawdzi? Oczywiście, że tak, jeśli sięgniemy po sprawdzony produkt. W przypadku dywanów na taras, ganek lub duży balkon oprócz efektownego designu liczy się funkcjonalność.

Naturalne znaczy lepsze: wełniane dywany Lorena Canals

Zastanawiasz się nad kupnem dywanu? Chcesz ozdobić salon, biuro lub stworzyć miękkie i ciepłe miejsce zabaw dla Twojej pociechy? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, jaki dywan najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu! 

Jak urządzić miejsce do nauki dla dziecka

Początki nauki bywają trudne nie tylko w przypadku pierwszoklasistów. Każdy uczeń po beztroskim wypoczynku letnim, powraca do szkoły i codziennych obowiązków edukacyjnych z lekką niepewnością. Jak pomóc pilnemu uczniowi? Jak dodać mu odwagi do zdobywania szczytów i jak sprawić, aby nauka w warunkach domowych była czystą przyjemnością?

Baby shower – Jakie akcesoria wybrać dla przyszłej mamy i dziecka

Jakie prezenty na baby shower są teraz najpopularniejsze i czy w swoich wyborach powinniśmy kierować się takim rankingiem? Nie ma wątpliwości, że są zabawki i akcesoria dla dziecka, które stanowią absolutny must have wyprawki. Warto więc swoją decyzję o zakupie prezentu dla noworodka wesprzeć doświadczeniem innych mam.