Call to us +48605110105

Zamknij (x)

O nas

KIDS CONCEPT to firma, która powstała z miłości i troski o dzieci.

Idea powstania sklepu z wyposażeniem wnętrz dla dzieci i młodzieży narodziła się kiedy zaczęliśmy urządzać pokoje naszych dzieci. Jak wielu z rodziców odwiedziliśmy dziesiątki miejsc i wciąż brakowało nam kompletnej wizji. Wciąż mieliśmy wątpliwości – czy wybrana tapeta będzie pasowała do grafiki na mebelkach, a wykładzina na podłodze do koloru zasłon? U nas znajdziecie Państwo odpowiedź na te i podobne pytania.

Jako matka dwójki pociech doskonale rozumiem praktyczne potrzeby dzieci od narodzin po wiek dorastania i ich rodziców, a wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży związanej ze światem dzieci i pracy z architektami nauczyło mnie troski o estetykę, a zarazem o wszystko co dla dzieci najważniejsze.

Dlatego z niezwykłą przyjemnością przedstawiam projekt – meble z fantazją.

Najwyższej jakości, bezpieczne, komfortowe, a jednocześnie piękne i oryginalne – dające olbrzymie pole dla wyobraźni.

Meble jak z bajki, a jednocześnie nie pozbawione innowacyjnych funkcjonalności. Meble, dzięki którym pokój będzie dla dziecka czymś więcej, niż tylko pomieszczeniem. Tylko u nas znajdziecie Państwo meble które „rosną wraz z dzieckiem”. To, co wyróżnia nasze meble to bez wątpienia najwyższa jakość wykonania, unikalne wzornictwo, atrakcyjna kolorystyka oraz prostota i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Wszystkie dostępne u nas produkty są wyjątkowe zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Kocham dzieci i chcę, by miały to co najlepsze – bo na to zasługują.
Zapraszam do świata mebli z fantazją!