Call to us +48605110105

Zamknij (x)

Naklejki do pokoju dziecka

Aktywne filtry

Grid
List
Naklejki ścienne LAZARE Sauthon

Dekoracyjne naklejki do pokoju dziecinnego francuskiej marki SAUTHON. Łatwe do przyklejenia i do usunięcia (zastosowan nietoksyczny klej). Gwarancja zdjęcia naklejki bez uszkodzenia ściany.

Naklejki na ścianę 2 plansze PLUCHE ET POMPON...

Naklejki na ścianę 2 plansze PLUCHE ET POMPON francuskiej firmy SAUTHON. 

Przyklejany osdobny pasek na ścianę LAZARE Sauthon

Przyklejany pasek ozdobny francuskiej firmy SAUTHON

Naklejki ścienne Mila Sauthon

Dekoracyjne naklejki do pokoju dziecinnego francuskiej marki SAUTHON. Łatwe do przyklejenia i do usunięcia (zastosowan nietoksyczny klej). Gwarancja zdjęcia naklejki bez uszkodzenia ściany.

Naklejki ścienne KENZA Sauthon

Dekoracyjne naklejki do pokoju dziecinnego francuskiej marki SAUTHON. Łatwe do przyklejenia i do usunięcia (zastosowan nietoksyczny klej). Gwarancja zdjęcia naklejki bez uszkodzenia ściany.

Naklejki ścienne HELLO Sauthon

Dekoracyjne naklejki do pokoju dziecinnego francuskiej marki SAUTHON. Łatwe do przyklejenia i do usunięcia (zastosowan nietoksyczny klej). Gwarancja zdjęcia naklejki bez uszkodzenia ściany.

Naklejki ścienne, Bajkowe księżniczki, RoomMates Naklejki ścienne, Bajkowe księżniczki, RoomMates
  • Promocja -60%
Naklejki ścienne Bajkowe księżniczki RoomMates
Słodkie, radosne, zabawne… Nasz uroczy zestaw dekoracji w magiczny sposób przemieni pokój każdej dziewczynki. Całość wykończ koroną, magicznymi różdżkami, kwiatami i sercami. ABRAKADABRA! Pokój księżniczki gotowy!
Naklejki ścienne, Poszukiwacze skarbów, RoomMates Naklejki ścienne, Poszukiwacze skarbów, RoomMates
  • Promocja -60%
Naklejki ścienne Poszukiwacze skarbów RoomMates

Naklejki ścienne RoomMates są najwyższej jakości można w mgnieniu oka udekorować nimi pokój dziecinny,mieszkanie, czy też po prostu bawić się nimi, przyklejając z miejsca na miejsce.  

 Ich ogromną zaletą jest to, że można je  naklejać wielokrotnie, nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić pokoik dziecinny Twojego dziecka i stworzyć w nim niepowtarzalną atmosferę. Dekoracje można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach.

Naklejki ścienne, Sukienki młodej damy, RoomMates Naklejki ścienne, Sukienki młodej damy, RoomMates
  • Promocja -46%
Naklejki ścienne Sukienki młodej damy RoomMates

Dziewczynki uwielbiają ten zestaw! Wyposażony w stylowe suknie, buty i torebki, ten olbrzymi 57-elementowy zestaw będzie wyglądał słodko w każdej sypialni. A do dekoracji biurka, regałów, szaf, luster, sufitu czy półek na książki użyj dołączonych wzorzystych kropek. Wszystko w kilka sekund. Pamiętaj, zawsze możesz poprzekładać wszystko w swojej nowej garderobie.

Naklejki ścienne, Świąteczne bąbki , RoomMates Naklejki ścienne, Świąteczne bąbki , RoomMates
  • Promocja -70%
Naklejki ścienne Świąteczne bombki RoomMates

Rozpocznij świąteczny sezon tymi czerwonymi i zielonymi bombkami. Czy jest lepszy sposób na bożonarodzeniowe dekorowanie? Możesz udekorować dowolne pomieszczenie w domu, potem zdjąć kropki i zachować do kolejnych świąt, ponieważ wszystkie produkty marki RoomMates są wielokrotnego użytku. Już nigdy nie będziesz odczuwać lęku przed dekorowaniem! Połącz z innymi świątecznymi dekoracjami, aby dodatkowo wzmocnić efekt lub użyj po jednym z każdego zestawu do dekoracji każdego pokoju w całym domu.

Naklejki ścienne, Choinka życzeń, RoomMates Naklejki ścienne, Choinka życzeń, RoomMates
  • Promocja -71%
Naklejki ścienne Choinka życzeń RoomMates

Te świąteczne życzenia zostały zaprojektowane tak, aby utworzyć kształt choinki. W zestawie razem z gwiazdą, pniem oraz dekoracyjnymi bombkami. Co za pomysł! Zastosuj na dowolnej ścianie swojego domu w trakcie sezonu świątecznego. Potem zdejmij i przechowaj do następnego roku. Całkowicie przemieszczalne i wielokrotnego użytku. To świetny pomysł na nieco inne złożenie życzeń najbliższym.

Naklejki ścienne, Samoloty, RoomMates Naklejki ścienne, Samoloty, RoomMates
  • Promocja -59%
Naklejki ścienne Samoloty RoomMates

Co za wspaniałe maszyny latające! Poczuj się jak as przestworzy dzięki tym zachwycającym starym samolotom! Co za widowisko! Nie zapomnij o samoprzylepnym borderze z tej samej serii (sprzedawany oddzielnie)!

RoomMates to znakomitej jakości naklejki ścienne. Marka została stworzona i jest w całości produkowana w Stanach Zjednoczonych. Wyjątkowa jakość wykonania na opatentowanych materiałach i niepowtarzalne wzornictwo sprawiły, że jest ona od lat światowym liderem wśród naklejek dekoracyjnych.

Naklejki ścienne zwierzęcy alfabet, RoomMates Naklejki ścienne zwierzęcy alfabet, RoomMates
  • Promocja -55%
Naklejki ścienne Zwierzęcy Alfabet RoomMates
Czy znasz już alfabet? Nie? Nie martw się, nasze zwierzątka sprawią, że w mig opanujesz wszystkie litery. Zestaw zawiera 26 liter, kilka zwierzaków i kolorowych kropek. To idealny sposób na stymulowanie rozwoju Twojego dziecka. Świetny również dla starszych dzieci i do klas. 
Naklejki ścienne, Kraina ciasteczek, RoomMates Naklejki ścienne, Kraina ciasteczek, RoomMates
  • Promocja -55%
Naklejki ścienne Kraina ciasteczek RoomMates

RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne. Marka została stworzona i jest w całości produkowana w Stanach Zjednoczonych. Wyjątkowa jakość wykonania na opatentowanych materiałach i niepowtarzalne wzornictwo sprawiły, że jest ona od lat światowym liderem wśród naklejek dekoracyjnych. Ogromną zaletą naklejek RoomMates jest możliwość ichwielokrotnego naklejania. Można je przenosić w inne miejsca bez pozostawiania śladów lub ponownie umieścić na arkuszu do późniejszego wykorzystania. Dekoracje są eleganckie, łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Można je stosować na każdej gładkiej, czystej i suchej powierzchni, m.in. na ścianach, meblach, szkle, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach. W szerokiej gamie produktów znajdują się dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naklejki RoomMates posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. 

Naklejka na ścianę BLUE BALEINE Sauthon

Naklejka na ścianę BLUE BALEINE  francuskiej firmy SAUTHON.

Naklejka na ścianę BABY SWAN Sauthon

Naklejka na ścianę BABY SWAN  francuskiej firmy SAUTHON.

Naklejka na ścianę Panda CHAO CHAO Sauthon

Naklejka na ścianę Panda francuskiej firmy SAUTHON.

Naklejka ścienna, Elephant, Wild&Soft Naklejka ścienna, Elephant, Wild&Soft
  • Promocja -30%
Naklejka ścienna Elephant Wild&Soft

Zabawna, srebrna naklejka słonia ozdobi ściany pokoju dziecinnego, sypialni lub pokoju zabaw. Naklejka może być nakładana na dowolną twardą powierzchnię. Słonia można również używać w połączeniu z pluszową głową słonia od Wild&Soft, aby uzyskać fantastyczny efekt 3D.