Call to us +48605110105

Zamknij (x)

Dywany do pokoju dziecka Lorena Canals – Przestrzeń przyjazna najmłodszym domownikom

Zdjęcie bloga

Zamykasz oczy. Jest przytulnie, ciepło, klimatycznie i tak bardzo komfortowo. Oczyma wyobraźni widzisz idealnie zaprojektowany pokój dla dziecka – Twojego dziecka. A teraz otwórz oczy. Przekonaj się, że te pragnienia mogą stać się rzeczywistością, a to miejsce naprawdę istnieje w Twoim domu. Wystarczy skupić się na tym co ważne. Znaleźć detale, dekoracje i ozdoby, które stworzą cudowną atmosferę w domowej przestrzeni.

Postaw na minimalizm i praktyczność przedmiotów. Sztuką łączenia funkcjonalności z oryginalnym designem mogą poszczycić się tylko wybitni projektanci. Wśród nich jest i prawdziwa perła – marka Lorena Canals i jej bawełniane dywany do pokoju dziecka.

Milowy krok naprzód w pielęgnacji dziecięcych dywanów

Możliwość prania w pralce dywaników do pokoju niemowlaka i starszych dzieci to rewolucja w świecie praktycznych dekoracji podłogowych. O co właściwie ten wielki szum? Jak nie wiadomo o co chodzi w przypadku przedmiotów do pokoju dziecka, to chodzi o higienę i bezpieczeństwo. Marka Lorena Canals jest zdecydowanym zwycięzcą w tej uciążliwej walce o utrzymanie czystości bawełny. Rodzic dba o to, aby w kąciku malucha panował nie tyle odwieczny ład i porządek (bo to przecież nie jest wykonalne), ale przede wszystkim czystość. Nikogo nie dziwią więc ciągłe pytania: jaki dywan do pokoju dziecka wybrać i czy w ogóle wprowadzać tę dekorację w miejsce zabaw i wypoczynku niemowlaka?   

Pamiętasz ten widok, gdy Twoi rodzice szorowali, odkurzali, a w akcie desperacji wywozili do pralni chemicznej dywany zawinięte w dziwnie wyglądający rulon? Czyszczenie wielkich kawałków materiału zapowiadało rychłe nadejście świąt. Z tego też powodu, nauczony doświadczeniem starszego pokolenia, od lat unikasz jasnej kolorystyki na podłodze. Ba! Często w ogóle rezygnujesz z kłopotliwej w utrzymaniu dekoracji. Jeszcze raz wróć do przeszłości i pomyśl, czy przypadkiem dywan nie był Twoim ulubionym miejscem zabaw, wygłupów i beztroskiego leniuchowania? Nie odbieraj tych przyjemnych przeżyć swojemu maluchowi, ale działaj z głową i rozsądkiem. 

 

Dywany do pokoju dziecka – Jeden dywan, setki możliwości

Wygodne czyszczenie i odświeżanie, nowoczesne wzornictwo i pastelowa kolorystyka. To tylko namiastka wartości wyróżniających nową kolekcję dywanów dziecięcych MINI ONES Lorena Canals. To projekty widziane oczami najmłodszych. Tak delikatne w swojej strukturze i tak bardzo bliskie sercom maluchów. Nic więc dziwnego, że wielkie dzieła sztuki małych rozmiarów możesz zobaczyć w wielu domach już w ponad 30 krajach. Niesamowite prawda? Tym bardziej że absolutnie każdy dywan dla dziecka to owoc ręcznej pracy. Nie ma mowy o seryjnych produkcjach w gigantycznych fabrykach, gdzie ilość wychodzącego dziennie z taśm towaru stanowi priorytet. 

                                                                                 dywan do pokoju dziecka różowy ciasteczko

                                                                                 Dywan Mini Vintage Nude

Najnowsze modele dywanów do pokoju dziewczynki i chłopca Mini Ones to unikatowe wzory tkane przez doświadczonych rzemieślników. Rozpoznasz w nich bestsellerowe projekty Lorena Canals w dziecięcej, mini odsłonie. Świetna propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i skandynawskiego stylu, gdzie minimalizm i dbałość o szczegóły są dostrzegalne w każdej propozycji. Klasyczne azteckie wzory (Mini Azteca), niezwykle popularne skrzydła anioła (Mini Wings), chmurki (Mini Dream) i biszkopty (Mini Biscuit Pearl Grey, Vintage Nude) oraz mnóstwo innych modeli, a wszystko to całkowicie w zgodzie z naturą przy wykorzystaniu czystej bawełny z naturalnymi, bezpiecznymi dla skóry barwnikami. To prosty, a jednocześnie tak bardzo niebanalny akcent kącika zabaw dziecka i sypialni malucha. Nietuzinkowy element dekoracji o doskonałym połączeniu kolorów, motywów i kształtów. Wszystkie dywany do pokoju dziecka są wyjątkowe, a ich wykończenie nie pozostawia żadnych wątpliwości – masz do czynienia z dekoracyjnym arcydziełem!  

                                                                                

                                                                                Dywan Mini Wings

Leave a Comment