Call to us +48605110105

Zamknij (x)

Azteca

Aktywne filtry

Grid
List
Dywan Azteca Natural Terracota 100% bawełny, do prania w pralce, 140x200 cm, Lorena Canals Dywan Azteca Natural Terracota 100% bawełny, do prania w pralce, 140x200 cm, Lorena Canals
  • Promocja -20%
Dywan Bawełniany Azteca Natural Terracota...
Kolekcja AZTECA to nowość w ofercie firmy Lorena Canals. Baza w kolorze naturalnej bawełny (bez barwników) z plemiennymi motywami inspirowanymi "Azteckim Wzornictwem” wprowadza „vintage look” do każdego wnętrza, pasuje zarówno dla dzieci i dorosłych.

Rozmiar: 140x200 cm

Dywan Azteca Natural Terracota 100% bawełny, do prania w pralce, 120x160 cm, Lorena Canals Dywan Azteca Natural Terracota 100% bawełny, do prania w pralce, 120x160 cm, Lorena Canals
  • Promocja -20%
Dywan Bawełniany Azteca Natural Terracota...

Kolekcja Natural Aztec doda stylu vintage każdemu pomieszczeniu!

Kolorowy wzór sprawdzi się w salonie, jadalni, sypialni, a także w pokojach dziecięcych, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Oprócz motywów etnicznych, pompony po obu stronach dywanu nadają dywanowi niepowtarzalny, oryginalny styl. 

Rozmiar: 120 x 160 cm

Dywan Bawełniany Azteca Natural Vintage Blue...
Kolekcja AZTECA to nowość w ofercie firmy Lorena Canals. Baza w kolorze naturalnej bawełny (bez barwników) z plemiennymi motywami inspirowanymi "Azteckim Wzornictwem” wprowadza "vintage look” do każdego wnętrza, pasuje zarówno dla dzieci i dorosłych.

Rozmiar: 140x200 cm

Dywan Bawełniany Azteca Natural Vintage Blue...
Kolekcja AZTECA to bestseller w ofercie Lorena Canals. Baza w kolorze naturalnej bawełny (bez barwników) z plemiennymi motywami inspirowanymi "Azteckim Wzornictwem” wprowadza „vintage look” do każdego wnętrza, pasuje zarówno dla dzieci i dorosłych.

Rozmiar: 120x160 cm

Dywan Bawełniany Azteca Natural Vintage Nude...

Kolekcja AZTECA to nowość w ofercie firmy Lorena Canals. Baza w kolorze naturalnej bawełny (bez barwników) z plemiennymi motywami inspirowanymi "Azteckim Wzornictwem” wprowadza „ vintage look” do każdego wnętrza, pasuje zarówno dla dzieci i dorosłych.

Rozmiar: 140x200 cm

Dywan Bawełniany Azteca Natural Vintage Nude...
Kolekcja AZTECA to nowość w ofercie firmy Lorena Canals. Baza w kolorze naturalnej bawełny (bez barwników) z plemiennymi motywami inspirowanymi "Azteckim Wzornictwem” wprowadza „vintage look” do każdego wnętrza, pasuje zarówno dla dzieci i dorosłych.

Rozmiar: 120x160 cm